دوربین مداربسته ابزاری است برای تامی ن امنیت و حفظ مال و جان افراد. امروزه این دوربین ها در هر ساختمان و مکانی که تعداد افراد زیادی در آن رفت و آمد دارند قابل مشاهده است.

خرید و استفاده و نصب این دوربین ها بدون نظارت کارشناسان این صنعت نشدنی است و باید مورد توجه قرار بگیرد : 1 اینکه چند دوربین مدار بسته نیاز دارید و  باید آن را از کدام فروشگاه دوربین مدار بسته تهیه نمایید.

2 – اینکه کدام برند برای شما حائز اهمیت بیشتری است و می خواهید  کدام کیفیت را داشته باشید.

3- اینکه هارد دیسک ها و دی وی آر های خود را چگونه انتخاب کرده و  چگئنه استفاده ننماییدو

4 – این اطلاعات از طریق چه کابل ههایی باید انتقال پیدا کنند ؟

در این ثقسمت به آموزش مرحله به مرحله این 4 مورد می پردازیم.

 

در الین مرحله خرید  دوربین مدار بسته در اولویت قرار دارد ک ه تجهیزات مقتضی آن برای محل نصب دوربین ها ی متقاوت قبل از انجام خرید صورت می گیرد و تعداد دوربین ها در این موارد می بایست متناسب با محل نصب و قرارگیری آن دوربین ها باشد که بدون کارشناسی های لازم همچین چیزی مورد استفاده نخواهد بود..

کابل های متفاوت برای دوربین های مداربسته  NVR و دستگاه های دی وی آر پایه های دربین و بی ان سی تحت شبکه همه مواردی هستند که در این مرحله اول که گفتیم می بایست تحت نظارت و پیگیری قرار بگیرند.

در مرله دوم به انتخاب یک محل مناسب در راستای وصل دوربین مدار بسته می پردازیم. این فی الواقع در مکان هایی است که می بایست مورد نظر در نصب مکان ها گرفته شود.

در مقابل هر بخش ورودی و خروجی

در اتاق های نشیمن

در راه رو ها

در اتاق های اشیای قیمتی

 نقطه نصب دوربیت در ساختمان حتما می بایست کارشناسی شود

 

 مرحله سوم  در اصل مرحله آخر به سیم شی کابلی و راه اندازی دوربین مداربسته دیجیتال و آنالوگ پرداخته می شود. سیم کشی هایی مه دوربین مداربسته می خواهند باید از پیش پیش بینی شده باشد و اینگونه نباشد که به صورت لحظه ای برقرار شود. بی ان سی می بایست از یک منبع تغزیه مثل دی وی آر وصل شود. یک بخش آن Out put  و بخش دیگر آنرا کابل ورودی تشکیل خواهد داد. از طریق این بی ان سی و کابل، تصویر انتقال مناسب را پیدا می کند و دوربین در مانیتور نمایش لازم را خواهد داشت.

برای آن که یک دوربین مداربسته مناسب با مشخصات کارشناسی شده را تهیه نمایید می بایست از نظرات مشاوران یک فروشگاه دوربین مدار بسته معتبر استفاده نمایید. مما به شما MIPCCTV را پیشنهاد می کنیم و می گوییم که بیشتر به این وبسایت سر بزنید.